loading...
arrow_05
Hizmetlerimiz What can we do for you?
Etkinlik Yönetimi

Sosyal paydaşlara erişme ve gündem oluşturmada ulusal ve uluslararası etkinlikler, hem bir araya getirdikleri kanaat önderleri hem de belli bir süre o gündeme odaklanılmasını sağlamaları ile önem taşıyorlar. Biz, düzenlenen tüm etkinliğin kurumun iletişim stratejisini destekleyen ve mesajları ile bu iletişim stratejisini güçlendiren organizasyonlar olmaları gerektiğine inanıyoruz.

Etkinliklerin yalnızca organizasyon süresi içinde değil, sürdürülebilir etkisi için etki alanlarını genişletmeye yönelik içeriklerle zenginleştiriyoruz. Kurucu ortaklarımızın, geçtiğimiz otuz yıl içerisinde başarıyla yürüttükleri 1300'e yakın ulusal ve uluslar arası etkinliğin sağladığı deneyim ile iş ortaklarımıza hizmet sunuyoruz.

Viral ve Gerilla

  • Gerilla pazarlama, özellikle küçük ve orta ölçekli işletmelerin yaratıcılık ve hayal gücünü kullanarak ve hızlı hareket ederek piyasadaki diğer rakiplerini demoralize edip kendine bir yer edinmesi veya pazar payını genişletmesi şeklindeki bir pazarlama tekniğidir.
  • Gerilla pazarlamada zamanlama çok önemlidir. Amaç az yatırımla çok iş yapmaksa piyasaların ve içinde bulunulan şartların çok iyi değerlendirilmesi gerekmektedir. İyi bir alt yapı çalışmasıyla reklama ayrılacak zaman ve bütçe minimumda tutulabilir. Öncelikle bu tip çalışmanın amacı ve bu amacın getireceği yararlar belirlenmelidir. Daha sonra hedef kitlenin ve özelliklerinin net bir şekilde ortaya konması gerekir.

Prodüksiyon

  • Uzmanlık alanları ve konusunda son derece profesyonel olan Prodüksiyon direktörlerimiz, teknik ekibimiz ve operasyon elemanlarımız, Organizasyonun Proje aşamasından başlayarak, etkinlik akışının, görüntü ,ses ve ışık sistemlerinin planlanmasından ve kurulumundan sorumludur.
  • Yapım aşamasından, yayın bandı teslimine kadar bütün hizmetleri veriyoruz. Profesyonel ekip ve ekipmanlarımızla tv programlarına Yapım, yönetim, ekipman temini, program kurgusuna kadar her türlü destek sunuyoruz.
  • Organizasyon

  • Organizasyonlarınızın en iyi şekilde yönetilip misafirlerinizi hayrete düşürebileceğiniz hatasız bir yönetim sağlıyoruz.

  • Eğer size verecek güzel bir önerimiz olmasaydı, panik olmak için bile geç kaldığınızı söylerdik. Ama Allah’tan portakalevent.com’un işlerinizi kolaylaştırmak için çalışan bir ekibi var.

  • Fuar Standı

  • Fuar Standı, katılım gösterdiğiniz herhangi bir fuarda fuar süresince kullanmış olduğunuz ofisiniz ve showroom unuzdur. Fuar süresince müşterileriniz, rakipleriniz ve sektör içinden dostlarınız standınızı ziyaret edecektir. Dolayısıyla yaptırmış olduğunuz stand sizi ve firmanızı ne kadar iyi temsil ederse fuardan o kadar olumlu sonuçlar almanızı sağlayacaktır.