loading...
arrow_01
biz kimiz ? Who We Are. Get To Know Us Better.
Sizler için biz varız..
Portakal Event , “doğru parçaları bir araya getiriyoruz.” sloganıyla, doğru parçaları bir araya getirerek, profesyonel işlere imzasını atan bir etkinlik yönetimi ve organizasyon şirketidir. Genç ve dinamik kadromuzla etkinlik yönetimi, organizasyon destek, eğlence ve personel tedarik hizmetleri başlıkları altına topladığımız tüm ihtiyaçlarınızı karşılayarak, etkin ve sonuç odaklı stratejiler geliştiriyoruz.

Doğru hazırlanmış ve yönetilmiş etkinliklerin bir şirket için oldukça önemli olduğunu bilerek, değişen teknolojik gelişmeler doğrultusunda, her müşterimize farklı yaratıcı etkinlikler oluşturup, sektörde önemli yerlere gelmelerine katkı sağlıyoruz. Farklı görsel yaratıcılığa sahip, en yeni çözümleri uygulamaya geçiren uzman Portakal Event profesyonelleri olarak, etkinlik yönetimi ve organizasyon ihtiyaçlarınız için eksiksiz hizmet vererek, kurumsal kimliğinize değer katmayı hedefliyoruz.

Bayi Toplantıları, Eğitim ve Motivasyon Toplantıları, Konferans, Seminer ve Workshoplar, Açılış Etkinlikleri, Takım Ruhu & Motivasyon Aktiviteleri, Lansman Etkinlikleri, Gala Geceleri ve Şirket Yemekleri, Kurumsal Davetler ve Kokteyl Organizasyonları, Yurtdışı Kurumsal Geziler ve Personel Teşvik Gezileri, kurumsal etkinlik yönetimleriniz hedef ve stratejileriniz doğrultusunda planlanarak, uygulamaya geçiriliyor. Tüm organizasyonları kendi eğitimli ekibimiz ve modern ekipmanlarımızla planlayarak, müşterilerimize tam, eksiksiz ve dünya standartlarında bir hizmet vermeyi hedefliyoruz. Ulusal birçok referansımızla sektörün lider firmalarından olmayı hedefliyoruz.

image_01
Vizyonumuz
Müşteri memnuniyeti

Müşterimizin ihtiyaçları doğrultusunda çeşitli öneriler ve çözümler sunuyoruz. Koşulsuz müşteri memnuniyeti için her türlü çabayı göstermeyi benimseyen bir anlayışla hizmet veriyoruz.

Modern Tasarım

İşlevsel olanı estetikle bütünleştiriyor kendimizi tekrarlamadan yenilikçi tasarımlara imzamızı atıyoruz.

Aktif Katılım

Yaptığımız işlerin tüm süreçlerinde müşterilerimizle birlikte hareket ediyor ve ortak kararlar alıyoruz.